Ardahan Avon Temsilci

Ardahan Avon Temsilci

Ardahan Avon Üyeliği


Ardahan Avon bayisi nasıl olunur?
Ardahan Avon Satış temsilcisi olabilmek için başvuru yapın. Başvurunuzu Avon Satış Temsilcisi Ol sayfamızdan yapabilirsiniz.
Avon Ardahan Kurumsal satış temsilcisi ile olan görüşmenizi tamamlayın. Bu kendi başına bir mülakat değildir sadece bilgilendirici bir telefon görüşmesidir. Bu sayede iş fonksiyonlarının nasıl olduğunu ve Avon temsilcisi olmak için neler yapmanız gerektiği hakkında daha fazla bilgi alırsınız.
Ardahan Avon Online eğitime başlayın. Avon hem yeni temsilciler için hem de daha önceden deneyimli olan temsilciler için online eğitim hizmeti sunar. Online eğitim esnasında ürün yelpazesini dikkatlice gözden geçirin. Başarılı bir Avon satış temsilcisi olmak istiyorsanız bunları adamakıllı bilmeniz gerekir.
Ardahan Avon ürünleri ile ilgilenebilecek olan müşterilere dağıtmak için numune siparişleri verin. Yeni Avon satış temsilcilerinin örnek ürünlerde indirimleri vardır. Bu nedenle yapabildiğiniz kadar stok yapın. Avon ürünlerini satarken size yardımcı olması için bedava broşürlerden de alabilirsiniz. Üzerinde adınızın, telefon numaranızın, e-mail adresinizin ve internet sitenizin adının yazılı olduğu kartvizit siparişleri verin.
Ardahan Avon Aile üyelerinize, arkadaşlarınıza, iş arkadaşlarınıza ve spor salonlarında, marketlerde veya düzenli olarak gittiğiniz yerlerdeki insanlara broşürlerinizi dağıtın. Yerel işletmelere dinlenme odalarına veya giriş bölümlerine broşürlerinizi bırakıp bırakamayacağınızı sorun. İnsanların Avon ürünlerini satın almak istediklerinde kiminle temas kuracaklarını bilmelerini sağlamak için kartvizitlerinizi broşürlere eklemeyi unutmayın.
Ardahan Avon üyelik ve satış süreci hakkın da tüm sorularınız için bize yazın.
Avon`un güncel kataloglarına aşağıdaki sayfadan ulaşabilirsiniz.

Tıkla Ardahan Avon Bayiliği Formu

Ardahan Avon Üyeliği
AVON ‘UN TARİHÇESİ
AVON 1886 yılında genç bir kimyager olan David H.McCononnel tarafından kurulArdahantur. Önceleri kitap satışı yapan bu adam, satışlarını arttırmak için kendi geliştirdiği parfüm numunelerini de kitapların yanına eklemiş. Kısa bir zaman sonra parfümlere olan ilginin çok daha fazla olduğunu farkedip bu yönde çalışmalarına başlamış ve yakını olan bir bayandan bu ürünleri çevresindekilere tanıtmasını istemiş. Ve böylelikle dünyanın ilk doğrudan satış organizasyonu olan Avon Kozmetik ‘in temelleri atılmış oluyor.
Bu genç adam, Tüm kadınların kendi mutluluk ve refahları için çalışma fırsatı elde etmesinin gerekliliğine inandı. En büyük hayali hırslı, girişimci , mükemmel ve dünya çapında bir şirket kurmaktı. Amerika Birleşik Devletleri’nde henüz kadınların seçme ve seçilme hakkının olmadığı bir tarihte 1886 yılında ”California Parfüm Company” kuruldu. Kadınlara sunduğu sınırsız fırsat ve güzelliklerle kısa zamanda tanınmayı başardı ve hızla büyüdü.
II. Dünya Savaşı dönemindeki büyük buhranlara rağmen inancını ve geleceğe olan umudunu kaybetmeden ayakta kalmayı başarmıştır.
Avon 129 yıldır zamana ayak uydurarak büyüdü. Avon şu an en fazla kadın çalışanı ile Dünyanın En Büyük Doğrudan Satış Kozmetik Firması
Ardahan Avon Üye Ol
AVON’UN VİZYONU: ÖNCE KADIN
Avon’un vizyonu dünya kadınlarının kişisel gereksenim, ürün ihtiyaç ve hizmet beklentilerini anlamak ve bunları en iyi şekilde karşılamak olArdahantur.
Bu vizyonla yola çıkan AVON bugün hala dünyanın lider güzellik kuruluşu ve en büyük doğrudan satış şirketi olma özelliğini korumaktadır. Avon’da çalışan kadın sayısı dünyadaki bütün şirketlerden fazla..
Sloganımız ”Kadınların Kadınlar İçin Çalıştığı Şirket”….
Tüm dünyada 6 kıtada,
100’den fazla ülkede,
7 milyona yakın bağımsız satış temsilci,
Yıllık ortalama 11 milyar doların üzerinde satış..
Ardahan Avon Temsilcisi Sürekli artan bu başarının arkasında, Kadınların güçlendirilmesi ve hayalleri gerçekleştirme gücüne duyulan inanç var.
Avon kendi markasına, temsilcilerine, şirket yapısına ve geleceğe sonsuz bir inançla bağlı
Ardahan Avon Temsilcisi Ol